O spoločnosti Vero

Vero Software je svetový líder na poli vývoja CAD/CAM aplikácií s preukázateľnými úspechmi v oblasti dodávky a implementácia produktov. Vero vyvíja a dodáva softvér pre počítačový návrh produktov a tvorbu výrobných procesov. Poskytuje riešenie pre plánovanie výroby, strojné obrábanie, spracovanie plechov, spracovanie kovov, obrábanie kameňa a drevársky priemysel. Vero zahŕňa svetovo známe značky produktov ako Edgecam, Alphacam, Cabinet Vision, Machining STRATEGIST, PEPS, Radan, SMIRT a VISI spolu s MRP systémom pre materiálové plánovanie Javelin. Napriek rôznorodosti oblastí uplatnenie majú tieto riešenia jedno spoločné: cieľom je neustále zvyšovanie efektivity výroby a veľký prínos pre prevádzky, kde sú tieto riešenia aplikované.

Vero Software má priame zastúpenie vo Veľkej Británii, Taliansku, Francúzsku, Japonsku, USA, Brazílii, Holandsku a Číne. Dodáva produkty skrz plne vlastnenú sieť dcérskych spoločností a výhradných predajcov s viac ako 135 000 inštalovanými licenciami celosvetovo.

Portfólio produktov Vero Software cieli na svetový dopyt CAD/CAM/CAE technológií s rozmanitými výrobnými postupmi. Portfólio zahŕňa softvér pre konštrukciu a výrobu, ktorý sa úzko zameriava na rôzne kľúčové sektory strojného priemyslu, ako je napríklad výroba foriem a zápustiek. Funguje na základe znalostí špecifických výrobných procesov umožňujúcich konštruktérom a technológom vyvíjať komplexné produkty v krátkom časovom úseku s využitím CAD/CAM systému. Tým, že Vero Software pokrýva riešenie všetkých potrebných krokov pre vývoj produktu od jeho návrhu, cez analýzu a obrobenie až po jeho zostavenie, je jedinečným partnerom pre dodanie komplexnej technológie na strojársku výrobu.

Na trhu softvéru pre trieskové obrábanie dodávame softvér Edgecam, ktorý kombinuje silu sofistikovaného výpočtu a tvorby dráh nástroja s načítaním CAD dát bez ohľadu na to, v ktorom CAD softvéru bola vytvorená. Naprieč mnohými odvetviami priemyslu po celom svete Edgecam stabilne generuje vysoko kvalitné dráhy nástrojov, ktoré v dôsledku vedú k razantnému nárastu efektivity výroby. Od verzie 2012 R1 je produktivita Edgecam umocnená novou hrubovaciou stratégiou Waveform, ktorá dokáže skrátiť výrobný čas až o 80% a zároveň zvýšiť životnosť použitých nástrojov i obrábacích strojov samotných.

Alphacam je lídrom na trhu CAM riešení pre obrábanie dreva, kameňa a kompozitných materiálov. Pomocou Alphacam možno programovať 2 až 5 osé stroje. Za vývojom Alphacam stojí profesionáli s dôrazom na poskytovanie efektivity, spoľahlivosti a flexibility užívateľom Alphacam.

Vo svete spracovania plechov je materiálové využitie najvyššou prioritou. Radan maximalizuje využitie materiálu a razantne znižuje výrobné náklady, a to predovšetkým vďaka sofistikovanému nestingu. Radan je ustáleným lídrom na trhu umožňujúcim základné operácie ako prestrihovanie, ťahanie, vyskladanie dielcov na tabuli plechu (nesting) a ohýbanie, ktoré sú potrebné pri navrhovaní a výrobe plechových dielcov.

Cabinet Vision je unikátne riešenie pre tých, ktorí sa zaoberajú výrobou dreveného nábytku. Naše produkty umožňujú výrobcom nábytku a kuchynských liniek plne automatizovať a integrovať ich návrhy (design) do výrobného procesu, čím nesmierne šetria čas, eliminujú potenciálne chyby a zvyšujú ich produktivitu.

Naša spoločnosť pevne verí, že kroky na zvýšenie produktivity vedú skrz plné porozumenie špecifickým procesom od návrhu po výrobu produktov, ktoré sú implementované do nášho softvéru. Ojedinelý spôsob, akým je možné skupinu našich softvérových riešení integrovať do výrobných procesov, nám umožňuje pracovať bližšie k našim zákazníkom a vyberať pre nich to pravé riešenie pre ich podnikanie. Produkty Vero Software sú základom úspechu tisíce zákazníkov po celom svete, od malých nástrojární až po veľké prevádzky naprieč celým spektrom výrobného priemyslu.